Marcsi ingyen jatékok http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com Newest Games FurEyes Base Defense http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/fureyes-base-defense.php FurEyes Base Defense Védd meg a bázist a támadó FurEyes ebben a valós idejű stratégiai játékban. Varázsolni, kiépítése és korszerűsítése torony vagy csapdákat, és hozzon létre különleges katonai elegyet, hogy távol tartja magát az ellenségtől.]]> Sat, 07 Apr 2012 17:52:57 +0000 Massive Attack http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/massive-attack.php Massive Attack Védelmi vár az egér segítségével nagy teljesítményű fegyverekkel védheti a kastélyt!]]> Sat, 07 Apr 2012 17:46:30 +0000 Dungeon Defender http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/dungeon-defender.php Dungeon Defender Egy érdekes keveréke a valós idejű stratégiai, Tower Defense, és RPG. Játszani, mint a Dungeon Master, és küldje el csatlósai, hogy legyőzze mint egy hős!]]> Sat, 07 Apr 2012 17:41:41 +0000 Demonic Defence 4 http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/demonic-defence-4.php Demonic Defence 4 Építsd meg a kastélyt, frissítsed védelmet, használja varázslatokkal és támadásokkal, pusztítsd el az ellenséges tankokat, repülőket, katonákat és főnökeiket.]]> Sat, 07 Apr 2012 17:17:52 +0000 Demonic Defense 3 http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/demonic-defense-3.php Demonic Defense 3 Védd meg a várat modern fegyverek segítségével. Vess be minden taktikát, fegyvert!]]> Sat, 07 Apr 2012 17:16:26 +0000 A Blast http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/a-blast.php A Blast Megbízatás az UPA-n - Meg kell védeni a rendszert a megszálló erőkkel.]]> Sat, 07 Apr 2012 17:09:57 +0000 Defense 1943 http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/tower-defense/defense-1943.php Defense 1943 A második világháború Európában! Helyezze a tankok és dzsipek megállítani a németeket, üzed ki a városból.]]> Sat, 07 Apr 2012 17:03:18 +0000 Bug on a Wire http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/bug-on-a-wire.php Bug on a Wire A rovar a villanyoszlopra szállt, majd a vezetékekre. A feladatod az , menj végig a bogárral a vezetéken ugrálva, hogy a madarak ne kapjanak el.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:33:36 +0000 Castle Cat 2 http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/castle-cat-2.php Castle Cat 2 Játssz egy aranyos cicával a játékban. Dobj buzogányt és tüzelj ágyúval az ellenfélre. Gyűjtsd össze érméket, ne fuss az autók elé. Ha egy csinos lányt látsz, az bónusz!]]> Wed, 25 Jan 2012 09:32:39 +0000 Super Space Dog Fighting http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/akciós-játékok/super-space-dog-fighting.php Super Space Dog Fighting Lődd le a idegen űrhajót belülről.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:31:41 +0000 Stál Rüele Virtual 1 http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/autós-motor-játékok/stál-rüele-virtual-1.php Stál Rüele Virtual 1 Rendőrségi vízágyúval oszlasd fel a gengsztereket a város utcáin. Tegyél rendet!]]> Wed, 25 Jan 2012 09:30:39 +0000 Mosquito Blaster http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/mosquito-blaster.php Mosquito Blaster A spray-vel fújd le a szúnyogot. Ügyelj, hogy meg ne csípjen.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:29:40 +0000 Maxim's Adventure http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/maxims-adventure.php Maxim's Adventure A kiskutya nagyon éhes és kénytelen minél hamarabb csontokhoz jutnia. Hogy ez gyorsabb legyen gördeszkára állva a levegőben logó csontokat felugrálva elérheti. Menet közben vigyázz az akadályokra. Ez lehet: farönk, nagy testű kutya.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:28:23 +0000 Squirrel Golf II http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/squirrel-golf-ii.php Squirrel Golf II A mókusokkal együtt működsz a golfpályán, mind ezt úgy, hogy golf labda helyet őket lövöd ki. Találat esetén nagy lámát, üdvrivalgással fejezik ki örömüket. Elég humoros játékban lesz részed! :)]]> Wed, 25 Jan 2012 09:27:26 +0000 Sarvik http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/sarvik.php Sarvik 15 gyémánt van elrejtve a Dungeons nevű labirintusban. Keresse meg őket a kiscsibével. Piros szívet találsz, szerezd meg azt is, mert életerőt kapsz.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:20:48 +0000 Animal Hunter http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/animal-hunter.php Animal Hunter Vadászat nyulakra, repülő és földön járó madarakra a dzsungelben. ]]> Wed, 25 Jan 2012 09:19:51 +0000 Frogger http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/frogger.php Frogger Ez egy igazi klasszikus, egyszerű és székhez ragadó játék. Csak segíteni kell a békát átkelni az utcán a zajos és forgalmas helyeken cikk-cakkba. Sikeresen átkeltél foglald el az üres béka üregét.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:18:38 +0000 Roof Top Rollers http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/roof-top-rollers.php Roof Top Rollers Koncertet adó macskák nem a hagyományos módon adják elő a zenei produkciójukat. Hangszereik a zongora, dobkészlet, nagybőgő. Persze még egy vokál.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:16:45 +0000 Save Them Goldfish http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/save-them-goldfish.php Save Them Goldfish Mentsed meg a aranyhalakat ki a serpenyőből, tedd vissza a akváriumba. Ha nem sikerül megégnek szegény halak. :( Igyekezz minél több halnak legyen esélye élni! ]]> Wed, 25 Jan 2012 09:15:20 +0000 Egg Run http://marcsi-ingyenjatek.cheetahonlinegames.com/Állatos-játékok/egg-run.php Egg Run Egg Run játék célja, hogy a minél több pályán juss át, ha összeszeded a elhelyezett botot. Tulajdonképpen félig kikelt kiscsibéről van szó. Ugorj fel a kiemelkedésre vagy oszlopra. A botot megszerezted, nincs más dolgod visszajuss ahol a létra leereszkedett. Eztán vár a új pályaszint.]]> Wed, 25 Jan 2012 09:14:21 +0000